ЗСУ повідомили про нові інформаційні атаки з боку Росії

Росія активізувала інформаційні атаки та поширення фейкових матеріалів щодо України. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Сухопутних військ Збройних сил України.

Фото ЗСУ: приклади фейкових нових з боку Росії

Як повідомляють у ЗСУ, інформаційні атаки активізувалися після інавгурації президента України Володимира Зеленського та спрямовані на дискредитацію керівного складу ЗСУ, дезінформацію суспільства та світової спільноти загалом.

“Всі дії організовуються за одним сценарієм: на відкритих майданчиках соціальної журналістики, підконтрольними головному розвідувальному управлінню генерального штабу Російської Федерації (які не мають навіть механізму попередньої модерації) розміщуються фейкові матеріали, які потім поширюються в соціальних мережах. В залежності від розвитку ситуації ці матеріали можуть підхоплюватись популярними ЗМІ з високим рівнем довіри та значним представництвом в світі (наприклад телевізійними каналами Russia Today та «Спутник»)”, – йдеться у повідомленні ЗСУ.

Фото ЗСУ

У ЗСУ також зазначили, що фейкові матеріали з боку Росії вже підхоплюються українськими ЗМІ, що “в умовах політичної боротьби напередодні парламентських виборів є особливо небезпечним”.

Крім того, у відомстві закликають перевіряти інформацію та не поширювати фейки.

Нагадаємо, нещодавно Національна рада з питань телебачення та радіомовлення звернулася до Google через блокування на YouTube трансляцій та матеріалів кримськотатарського телеканалу «ATR T». Вимогу видалити матеріали зі свого YouTube-каналу телеканал отримав через скарги Роскомнадзору. Російський регулятор стверджує, що розміщені програми порушують закон РФ про інформацію, інформаційні технології та про захист інформації.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.