Знизити в пошуку позиції сайтів з російською пропагандою. Над цим працює Google. ОНОВЛЕНО

Google працює над тим, щоб знизити в пошуку Google News сайти з російською пропагандою. Про це заявив виконавчий директор материнської компанії Google Ерік Шмідт, передає Motherboard.

ОНОВЛЕНО 28 листопада 2017-ого року, 17.30 год.

У компанії Google пояснили, що не будуть змінювати алгоритм ранжування сайтів, аби знизити RT і Sputnik в результатах видачі Google News.

Як пише «Радіо Свобода», російський регулятор Роскомнагляд надіслав  запит компанії щодо слів виконавчого директора холдингу Alphabet Еріка Шмідта про «деранжування» RT і Sputnik.

Віце-президент Google Ніклас Лундблад (Nicklas Lundblad) у відповідь на запит пояснив, що Google не змінить порядок ранжування сайтів.

«Пан Шмідт мав на увазі постійні зусилля компанії Google щодо поліпшення якості пошуку. Ми не змінюємо наш алгоритм пошуку для переобліку окремих сайтів», – заявив він.

Заступник керівника «Роскомнагляду» Вадим Субботін прокоментував, що відомство «позитивно відреагувало на відповідь Google».

ОНОВЛЕНО 21 листопада 2017-ого року, 16.13 год.

Під час Міжнародного форуму безпеки в Галіфаксі Ерік Шмідт, виконавчий директор материнської компанії Google, повідомив, що Google News знизить рівень видачі сайтів з «російською пропагандою» . «Це в основному RT і Sputnik», – сказав він.

«Ми добре розуміємо це й працюємо над подібним сценарієм. Це переважно RT і Sputnik… Ми намагаємося переналаштувати систему, щоб запобігти цьому», — сказав Шмідт після низки критичних заяв на адресу Google про те, що підконтрольні Кремлю сайти отримали вагомий відсоток видачі в пошуку.

Водночас Шмідт підкреслив, що про блокування сайтів не йдеться.

Раніше повідомлялося, що російський пропагандистський канал Russia Today в США зареєструють як іноземного агента. Статус іноземного агента не означатиме припинення мовлення RT у США. Змінюється схема подачі фінансових звітів філії, а виготовлені програми повинні маркуватися як пропаганда іноземного уряду

Нагадаємо, раніше Twitter заборонив російським каналам Russia Today і Sputnik розміщувати рекламу.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.