Зниклого блогера з Луганську затримали за шпигунство (ВІДЕО)

Проукраїнського блогера з Луганська арештувало “міністерство державної безпеки “Луганської народної республіки”. Незаконна влада окупованих районів Луганської області опублікувала оперативні кадри затримання та обшуків в будинку Едуарда Нєдєляєва (в соцмережах відомий під ніком Edward Ned).

Блогера звинувачують у шпигунстві та державній зраді. У “ЛНР” стверджують, що це перший випадок пред’явлення звинувачення блогеру за “здійснення екстремістської діяльністі”.

Едуард нібито співпрацював зі Збройними силами України та представниками батальйону “Айдар”. У нього знайшли гроші для “проведення деструктивної діяльності на території ЛНР”. На відео видно, що у його будинку знаходиться апаратура, яку можливо використовували для “слідкування, дистанційного керування пристроями та передачі координат”.

Нагадаємо, Edwadr Ned регулярно писав у соцмережах повідомлення, в яких критикувалася незаконна влада та Росія. Останнє його повідомлення датувалося 21 листопадом. Про його зникнення стало відомо 29 листопада.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.