Як знайти провайдера, який продовжує ретрансляцію національних каналів

Через конфлікт українських медіагруп та регіональних провайдерів не всі українці можуть дивитися телеканали з 1 січня. Якщо у вас зник “Інтер”, “1+1”, “СТБ” чи інший центральний канал – на сайті Telemaster.com.ua можна знайти альтернативного провайдера.

На сайті Telemaster діє спеціальний розділ “Знайти провайдера”. В ньому можна ввести будь-який населений пункт і подивитися, які провайдери домовилися з медіагрупами і заключили відповідні договори щодо ретрансляції центральних телеканалів.

telemaster.com.ua

Окрім цього на сайті доступні інструкції з оновлення налаштувань для домашнього ТВ-тюнера, якщо параметри супутникового сигналу каналів були змінені. Також можна знайти технічного майстра у своєму населеному пункті для здійснення налаштувань.

З нового року частково Одеська та Миколаївська області були відключені від трансляції центральних українських телеканалів. А з 11 січня провайдер “Ланет” відключить центральні канали в своїй мережі.

Медіагрупи та провайдери повинні були до 2017 р. домовитися про умови, однак переговори проходили складно. Медіагрупи вимагають від провайдерів платити за їхній контент. Оператори проти, бо це означає збільшення фінансового навантаження для абонентів.

З 1 січня набув чинності закон “Про внесення змін до Закону України “Про телебачення і радіомовлення“ щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги (УПП)”.  Загальнонаціональні комерційні телеканали вилучаються зі складу УПП та переходять до договірних відносин з провайдерами.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.