ЗМІ оприлюднили список сайтів, які СБУ вимагає заблокувати, відповідно до нового “санкційного” указу

Згідно з повідомленнями медіа, СБУ розіслала провайдерам листа, в якому вимагає блокування майже двохсот інтернет-ресурсів на виконання нещодавнього указу Петра Порошенка про санкції. Документ із списком сайтів 15 червня 2018 року розповсюдило інтернет-видання “Cтрана.юа” [проти головного редактора якого, Ігоря Гужви, українські правоохоронці порушили справу щодо вимагання та отримання хабаря за розміщення на сайті видання компрометуючих матеріалів на чинного політика]. Оприлюднений виданням список містить 181 сайт.

фото – rublacklist.net

В документі, який опублікувало видання “Страна.юа”, присутні сайти “ДНР” і “ЛНР”, офіційні веб-сторінки так званої “кримської влади”, багато російських інформаційних агентств, а також всі піддомени платіжного сервісу Webmoney.

В списку міститься також найбільший російський інформаційний сайт ria.ru (входить в державний медіа-холдинг “Росія Сьогодні”), сайт телеканалу “Культура”, сайт інформаційної програми “Вісті” на телеканалі “Росія”.

Документи, оприлюднені виданням “Страна.юа”:

Також видання зауважило, що частина сайтів із списку вже є недоступною в Україні.

Нагадаємо, 14 травня 2018 року Президент України своїм указом № 126/2018 ввів в дію рішення РНБО України від  2 травня 2018 року “Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”. Українські громадські організації оприлюднили публічну заяву щодо вимоги блокувати сайти відповідно до нового санкційного указу, якою закликали українську владу відмовитися від практики невдалих рішень, що не відповідають демократичним практикам та міжнародним нормам.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.