Житель Маріуполя отримав 1 рік умовно за репост в «Однокласниках»

За просування сепаратизму в соціальній мережі «Однокласники» маріуполець отримав умовний термін.

Як з’ясувалося, чоловік, який працює слюсарем на «ММК імені Ілліча», зареєструвався в соцмережі в 2012 році, а в березні 2017 року поділився публікацією групи «Антимайдан (Південний Схід)» і розмістив фразу «Досить годувати Бандеру — і Київ і Південь і Схід — приєднуйтесь до Росії!» на особистій сторінці.

Фото — МБХ

В ході суду було встановлено, що 5 березня 2017 року чоловік умисно, з політичних та ідеологічних мотивів, поширив матеріали із закликами до вчинення умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України та порушив ст. 110 Карного кодексу України (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

На суді чоловік пояснив, що його хвилювала ситуація на Донбасі і на той момент він вважав фразу правильною, проте в залі суду в своїх діях він розкаявся, що судом було враховано.

Суд виніс вирок, згідно з яким маріупольця засудили на 3 роки позбавлення волі, проте пізніше вирок був пом’якшений до 1 року умовно та виплатою 1001 грн за проведену експертизу.

Нагадаємо, у червні 2018 року співробітники Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях затримали жителя Маріуполя, який, за повідомленням спецслужби, здійснював антиукраїнську пропаганду у соцмережах.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.