Журналіст BIHUS.info позивається проти військового прокурора Анатолія Матіоса через допис у Facebook

Журналіст BIHUS.info Данило Мокрик надіслав позовну заяву до Печерського суду про наклеп і образи з боку голови Військової прокуратури України Анатолія Матіоса.

джерело фото – Facebook

Про це повідомив сам Данило Мокрик.

Журналіст вимагає спростування слів, наведених у пості Facebook Анатолія Матіоса.

Той публічно звинуватив журналіста нібито у роботі на екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка, який наразі переховується від правоохоронних органів України. Зокрема, Матіос у грубій формі прокоментував інформаційний запит, отриманий Військовою прокуратурою від журналіста Мокрика.

Окрім того, військовий прокурор опублікував персональні дані журналіста. У коментарі Громадському Мокрик зазначив, що зіткнувся з погрозами після того, як Матіос у своєму дописі опублікував його номера телефону.

Тепер Мокрик вимагає спростування, або доведення у суді наведеної у пості інформації, визнати недостовірною та такою, що принижує честь, гідність та ділову репутацію журналіста, а також відшкодувати 50 тисяч гривень моральної шкоди.

Журналіст зазначив, що жодної реакції з боку головного військового прокурора наразі не було. Далі, за процедурою, суд має повідомити сторону-відповідача про позов і призначити підготовче засідання.

#МокрикVsМатіос: Buy-in. Страсно.Позиватися до Анатолій Матіос – то не є дешевий атракціон. Вон тікі судовий збір -…

Опубліковано Danylo Mokryk 6 квітня 2018 р.

 

15 березня стало відомо, що журналіст Данило Мокрик позиватиметься проти голови Військової прокуратури Матіоса через наклеп і образи. У своєму пості Матіос написав зокрема наступне:

«Ці стажувальні піонєри «журналістики» спочатку збирали інфо на слідчих у справі Клименко. Далі, під личинкою випробувального стажування, одне емоційне хіппі-немовля з Бігус і Ко, на власний хлопський (і далекий від закону розум) здійснило незаконне стеженнями за членами родин слідчих. «…» Ці немовлята, після ситого смоктання клименківсько-материнського молочка, підозрюю забагли переманити з ГПУ до себе тих, хто знімав відео про підозрюваного Клименка!!!».

Нагадаємо, проти Головного військового прокурора Анатолія Матіоса, а також Генерального прокурора Юрія Луценка було відкрито дисциплінарні провадженні за дописи у Facebook у вересні 2017 року.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.