Згортання співпраці з Huawei продовжується: Facebook заборонив передвстановлення додатків на смартфонах

Американські технологічні компанії продовжують згортати співпрацю з китайським гігантом Huawei. Компанія Facebook заборонила попередньо встановлювати свої додатки на телефони Huawei. Це стосується і мобільних додатків Instagram та WhatsApp, якими також володіє Facebook.

Фото з відкритих джерел

Як повідомляє Reuters, заборона Facebook стосуватиметься усіх нових телефонів Huawei, які надходитимуть у продаж. Користувачі, які вже мають телефони Huawei, можуть самостійно встановлювати додатки, використовувати їх та отримувати оновлення. Huawei не зможе встановлювати додатки, аби вони були доступні користувачам девайсів «прямо з коробки». 

Наразі Huawei відмовляється від коментарів.

Як пише видання, заборона Facebook суттєво послаблює перспективи продажів Huawei. Оскільки вже є відсоток клієнтів у Європі та Азії, які не бажають купувати смартфон Huawei у ситуації невизначеності, тож аналітики очікують на ринку суттєвого падіння продажів.

Раніше про припинення співпраці з Huawei повідомили ряд компаній, серед яких Google, Microsoft. Наразі сервіси Google Play та Google Play Protect продовжують функціонувати на пристроях Huawei, але майбутні смартфони китайської компанії на базі Android втратять до них доступ, а також до Gmail та YouTube. Втім перелік заборон може змінитися для Huawei.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.