Зеленський запросив власника Viber в Національну інвестиційну раду

Президент України Володимир Зеленський запросив увійти до складу Національної інвестиційної ради Хіроші Мікітані, власника японської компанії Rakuten, якій належить популярний в Україні сервіс Vider. Таку пропозицію він зробив під час особистої зустрічі, яка відбулася у вівторок 25 червня.

Фото president.gov.ua: Володимир Зеленський та Хіроші Мікітані (в центрі) 

Як повідомляє прес-служба президента, Володимир Зеленський та Хіроші Мікітані також говорили про збільшення присутності Rakuten в Україні: відкриття нового офісу у Києві та розширення одеського офісу.  Власник японської компанії заявив, що готовий збільшувати кількість інвестиційних проектів з боку Японії.

Власник Viber також “схвально відгукнувся про ініціативу Зеленського «Держава у смартфоні» та висловив бажання тісно співпрацювати у цьому проекті, оскільки Viber є невід’ємною частиною смартфона майже кожного українця”, повідомляє сайт Адміністрації президента.

Національна інвестиційна рада працює над залученням інвестицій у економіку України та є дорадчим органом. Нещодавно секретарем оновленої ради було призначено волонтера Давида Арахамію, який балотується в парламент від “Слуги народу”.

Наразі до складу Національної інвестиційної ради входять: президент України Володимир Зеленський (голова ради), Давид Арахамія (секретар Ради), прем’єр-міністр Володимир Гройсман, заступник глави АП Олексій Гончарук, заступник глави АП Вадим Пристайко, помічник президента Андрій Єрмак, радник президента Олег Устенко, перший віцепрем’єр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, міністр фінансів Оксана Маркарова, міністр юстиції Павло Петренко.

За згодою до ради входять: голова Нацбанку України Яків Смолій, президент Європейського банку з реконструкції та розвитку, директор Міжнародної фінансової корпорації, а також голови таких міжнародних компаній як «SOCAR», «Turkcell», «Metro AG», «Arcelor Mittal Limited», «Posco Daewoo Corporation» та інші. 

Нагадаємо, у компанії Viber з’явився перший співробітник в Україні — керівник відділу з розвитку бізнесу. Він займатиметься роботою з клієнтами Viber та розвитком партнерських відносин.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.