Засудженому в Криму за коментарі у «Вконтакте» Ігорю Мовенко змінили реальний термін на умовний

Підконтрольний Кремлю Севастопольський міський суд виніс Ігорю Мовенко, засудженому за екстремізм в соцмережах, новий вирок у вигляді одного року умовно з випробувальним терміном, — повідомляє Крим.Реалії.

Російський прокурор просив залишити обвинувальний вирок в силі зі зміною місця відбування покарання — в колонії-поселення, замість колонії загального режиму.

Засудженому в Криму Ігорю Мовенко змінили реальний термін на умовний за коментарі у «Вконтакте»
Фото — Крим.Реалії

Адвокат Мовенко Оксана Железняк стверджує, що підсудного можуть випустити з СІЗО вже 27 червня.

У травні цього року підконтрольний Кремлю Гагарінський районний суд Севастополя засудив обвинуваченого в екстремізмі Ігоря Мовенко до 2 років ув’язнення. Після цього МЗС України опротестував рішення російського суду в Севастополі і заявив, що бореться за звільнення севастопольця.

Моніторинг командою «Інтернет-свобода» ключових інцидентів та тенденцій в сфері інтернет-свободи за період з вересня 2017 по квітень 2018 року на підконтрольній Україні території показав, що покарання за правопорушення в мережі за статтями 109–110 Кримінального кодексу України — здебільшого «умовні».

Збільшити зображення

Нагадаємо, що проти севастопольця Ігоря Мовенко висунули звинувачення за кілька коментарів в групі «Крим — Україна» в російській соцмережі «ВКонтакте» та визнали винним у «публічних закликах до здійснення екстремістської діяльності».

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.