Заступник голови ФСБ виступив за повний контроль за кіберпростором

Як повідомляє «Інтерфакс», перший заступник директора Федеральної служби безпеки Росії Сергій Смирнов розповів про це журналістам у Бішкеку в четвер. Зокрема, він заявив, що лише повний контроль кіберпростору компетентними органами  забезпечить належний рівень безпеки та дозволить протистояти сучасним терористичним загрозам.

Також заступник керівника спецслужби зазначив, що на засіданні Ради Регіональної антитерористичної групи Шанхайської організації співробітництва (ШОС) було опрацьовано рішення, яке забезпечує «необхідні умови ефективного співробітництва компетентних органів (країн ШОС) у моніторингу глобального інформаційного простору стосовно таких загроз».

«Постійний моніторинг інтернету, маю на увазі, звичайно, тільки проблеми, пов’язані з тероризмом чи з організованою злочинністю», — підкреслив перший заступник директора ФСБ РФ.

Соціальні мережі вже відреагували на вислів: користувачі очікують на «нове зростання акцій нагляду за інтернетом».

Нагадаємо, у липні Федеральна антимонопольна служба Росії запропонувала прийняти закон, який зобов’язує виробників гаджетів та комп’ютерів встановлювати на них російське програмне забезпечення.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.