Заблокований в Україні Вконтакте продовжує втрачати аудиторію

За підсумками червня 2019 року заблокована в Україні російська соціальна мережа Вконтакте продовжує втрачати аудиторію. Відповідно до даних нового дослідження Factum Group, яке оприлюднила Інтернет Асоціація України, Вконтакте опустився на восьме місце рейтингу серед найпопулярніших серед українців сайтів, тоді як у травні ця соцмережа була на шостій сходинці.

Дослідження Factum Group топ-25 сайтів за червень 2019 на замовлення ІнАУ. 

Найпопулярнішими серед українських користувачів традиційно є Google, Youtube, Facebook, Ukr.Net і сайт “Приватбанку”. Сайт privatbank.ua та соціальна мережа Instgram третій місяць поспіль збільшують аудиторію серед українців. 

Російські Одноклассники з травня 2019 року залишаються на одинадцятому місці. У червні підвищили місце у рейтингу російський пошуковик “Яндекс”, піднявшись з десятого на дев’яте місце за відвідуваністю, та Mail.ru, опинившись на п’ятнадцятій сходинці проти сімнадцятої у травні. 

Рейтинг найпопулярніших додатків для Android не змінився. Популярними серед користувачів залишаються Viber, Приват24 та Instagram. Додаток російського «Вконтакте» залишається на 11 позиції.

Інтернет-асоціація представляє дані дослідження від Factum Group щомісяця. Топ сайтів формується на базі медіа-панелі чисельністю 5 тисяч користувачів.

Нагадаємо, 17 липня 2019 р. у Києві відбудеться пресконференція «Cоцмережі про #вибори: за що голосує фейсбук, інстаграм та вконтакте». ГО «Інтерньюз-Україна» спільно з аналітичною компанією Singularex презентує результати дослідження українського сегменту соцмереж. У дослідженні проаналізовано 5.6 млн постів від користувачів, які позначили Україну як країну свого проживання. 

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.