Youtube, Google та Facebook спільно боротимуться з насильством в Інтернеті

Youtube, Google та Facebook підписали спільне зобов’язання боротися з “екстремістським” та “терористичним” контентом у мережі Інтернет. Відповідне зобов’язання технологічні гіганти прийняли після масових вбивств у мечетях Нової Зеландії, що сталися у березня цього року.

Джерело – офіційний блог Facebook.

Як повідомляє Радіо Свобода, зобов’язання між технологічними компаніями є добровільним і не має обов’язкової юридичної сили.  До зобов’язання також долучилися інтернет-компанії Amazon, Twitter, Microsoft і Dailymotion, які пообіцяли назавжди видалити будь-який контент з ознаками тероризму, екстремізму чи насильства.

15 травня президент Франції Еммануель Макрон зустрівся у Парижі з керівниками компаній Google, Twitter, Facebook і Microsoft, щоб оприлюднити добровільне зобов’язання для онлайн-платформ “Крайстчерчський заклик”, назване на честь міста, де бойовик 15 березня вбив 51 людину у мечетях Нової Зеландії під трансляції у прямому ефірі на Facebook.

Нагадаємо, 14 травня 2019 року Facebook  посилив правила прямих трансляцій у соцмережі після масових вбивств у Новій Зеландії, що транслювалися у прямому ефірі. Відтепер Facebook застосовуватиме політику «одного страйку».

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.