«Вконтакте» випав з п’ятірки найпопулярніших сайтів серед українських користувачів

За підсумками квітня 2019 року заблокований «Вконтакте» випав з п’ятірки найпопулярніших сайтів серед українських користувачів. А російська соцмережа “Одноклассники” більше не входить у топ-10 сайтів. Такі дані нового дослідження Factum Group, яке оприлюднила Інтернет Асоціація України.

Дослідження Factum Group топ-25 сайтів за квітень 2019 на замовлення ІнАУ. 

Найпопулярніші сайти квітня – це традиційна трійка: Google, YouTube та Facebook. Далі – ukr.net, а на п’ятому місці “ПриватБанк”, який посунув “Вконтакте” на шосту сходинку.

У рейтингу покращили свої показники sinoptik.ua та prom.ua. Продовжують погіршувати свої позиції заблоковані “Одноклассники” та Mail.ru, які опинилися на одинадцятому та сімнадцятому місцях відповідно.

Рейтинг найпопулярніших додатків для Android не змінився. Популярними серед користувачів залишаються Viber, Приват24 та Instagram. Російський «Вконтакте» залишається на 11 позиції.

Інтернет-асоціація представляє дані дослідження від Factum Group щомісяця. Топ сайтів формується на базі медіа-панелі чисельністю 5 тисяч користувачів.

Нагадаємо, у березні 2019 заблокований «Вконтакте» був п’ятим у рейтингу найпопулярніших в Україні сайтів, відповідно до даних Factum Group. На першому місці – Google, далі – YouTube й Facebook.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.