Вконтакте втрачає популярність, а на YouTube заходять частіше, ніж на Facebook: оприлюднено рейтинг найбільш відвідуваних в Україні сайтів

Рейтинг 25 найпопулярніших сайтів опублікувала компанія Kantar TNS CMeter. Дані оприлюднені за липень. Опитували користувачів від 14 до 70 років, які заходять в інтернет як з комп’ютерів, так і з мобільних та планшетів. Трійка лідерів у порівнянні з червнем залишається незмінною: найпопулярнішим є google, на другому місці Youtube, бронзу тримає Facebook.

А от у п’ятірці зміни є: останнім замість сайту Rozetka став olx. Окремі користувачі зробили висновок, що українці тепер віддають перевагу товарам, які були у використанні, адже olx пропонує більше саме таких.

Четвертою за популярністю стала вікіпедія. В першу десятку увійшли також новинний сайт ukr.net, сайт «Приватбанку» та Sinoptik.

У рейтинг цього разу потрапили багато новинних ресурсів та кілька сайтів телеканалів. У медіа пояснюють це парламентськими виборами.

Українці, як і у червні, активно купували онлайн ліки та косметику: відвідуваним залишився сайт tabletki.ua. У порівнянні з минулим місяцем громадян більше цікавила робота, і менше – подорожі: серед 25 найпопулярніших з’явився сайт work.ua, а booking.com з рейтингу зник.

Відвідуваність же вконтакте впала: замість 14 він посідає тепер 24 місце.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.