В Україні треба створити Міністерство цифрової економіки – міністр Кубів

21 червня 2019 року перший віце-прем’єр-міністр — міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів під час виступу у Верховній Раді заявив про необхідність “змінити традиційне Міністерство економіки на Міністерство цифрової економіки”.

Фото Кабміну: Степан Кубів, міністр економічного розвитку і торгівлі України

Як повідомляється на сайті уряду, Кубів зазначив, що Мінекономрозвитку варто розширити повноваження у сфері розвитку цифрової економіки.

“Вже три роки наше Міністерство активно розвиває цифровий порядок денний для України, однак слід нарешті скоротити невластиві функції інших органів влади у сфері цифровізації. Україна має діяти за прикладом колег-європейців та змінити традиційне Міністерство економіки на Міністерство цифрової економіки України”, – зазначив міністр економічного розвитку і торгівлі.

Кубів також вважає, що необхідно створити комітет з цифрової економіки та оптимізувати роботу решти комітетів Верховної Ради.

За словами міністра економрозвитку і торгівлі, розвиток цифрових державних сервісів – серед головних пріоритетів роботи уряду.

Під час виступу у Верховній Раді Кубів також заявив про важливість посилення реформ у сфері інтелектуальної власності. “Вчора я особисто відкрив форум, де розпочав процес формування Стратегії розвитку інтелектуальної власності в Україні, яку сформують найкращі українські та міжнародні експерти Всесвітньої організації інтелектуальної власності. Ми маємо дієво захищати право інтелектуальної власності, аби дати додаткові стимули розвитку інноваційної складової української економіки”, – додав він.Нагадаємо, Кабмін виключив Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, з переліку органів ліцензування. Це означає остаточну відміну ліцензування діяльності у сфері телекомунікацій. Відповідне рішення уряд прийняв 12 червня 2019 року.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.