В Україні закриваються офіси ВКонтакте, Mail.ru та Одноклассники

Російські інтернет-сервіси йдуть з України. Cтало відомо, що з українського ринку йде російський сервіс Mail.Ru, до якого входить низка відомих онлайн-ресурсів, в т.ч. соцмережі ВКонтакте та Одноклассники і поштовий сервіс Mail.ru.

Про це повідомив гендиректор Mail.Ru Group Борис Добродєєв:

“Наявність представництва на ринку втрачає сенс з урахуванням тих санкцій, які ввела Україна проти нас”, – сказав Добродєєв.

При цьому він запевнив, що їхня корпорація не постраждає через втрату українського ринку, бо це не мало “істотного внеску до виручки”.

“Ми відразу ж зробили заяву, що український бізнес не вносив істотного внеску до виручки, тому не очікуємо негативного впливу на наші фінансові показники. Ми не стали міняти наш публічний прогноз на 2017 рік. Звичайно, вкрай прикро, що це сталося”, – додав гендиректор Mail.Ru Group.

До Mail.Ru Group входить низка відомих онлайн-ресурсів, в т.ч. соцмережі ВКонтакте та Одноклассники і поштовий сервіс Mail.ru.

Повідомлення про те, що незабаром закриють київський офіс соціальної мережі “ВКонтакте”, надійшло днем раніше. За інформацією видання, керівництво соцмережі прийняло рішення скоротити частину співробітників офісу. Деяких фахівців можливо переведуть у московський офіс.

Також нагадаємо, що 26 травня компанія “Яндекс.Україна” повідомила своїх клієнтів, що припиняє свою фінансову діяльність на території України.

Клієнти “Яндекс.Україна” отримали від компанії листи, що у зв’язку із тим, що “Яндекс” є у переліку юридичних осіб, щодо яких вводяться санкції, компанія зупиняє виконання своїх фінансових зобов’язань та не гарантує належного виконання інших зобов’язань на термін дії санкцій.

За словами представників компанії, введення зазначених санкцій для “Яндекса” є “надзвичайною і невідворотною” обставиною, яка позбавляє його можливості виконувати свої зобов’язання за договором.

Нагадаємо, рішення РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», передбачає заборону інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі інтернет до ресурсів сервісів Mail.ru, ВКонтакте, Одноклассники, санкції також введені проти ТОВ Яндекс, російських компаній розробників-антивірусів «Лабораторія Касперського» і «Доктор Веб». Буде заблоковано і доступ до сайту «Кинопоиск».

Скільки українського трафіку втратив рунет після указу про “блокування”, читайте тут.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.