СБУ: в Одесі, Слов’янську та Бахмуті викрили пропагандистів, які займалися провокаціями в Інтернеті

18 грудня 2017-ого року Служба безпеки України припинила діяльність трьох проросійських пропагандистів, які адміністрували антиукраїнські спільноти в соцмережах на замовлення кураторів зі спецслужб РФ.

Джерело фото – СБУ

“Працівники Центрального апарату, обласних управлінь СБ України в Донецькій і Одеській областях виявили нові докази використання спецслужбами РФ соціальних мереж для шкоди державній безпеці України”, – розповіли у СБУ.

Зокрема, правоохоронці задокументували протиправну діяльність жителів Одеси, Слов’янська та Бахмута.

“Модератори за вказівкою з Росії розміщували в соцмережі матеріали із закликами до зміни меж території України та на підтримку терористичних організацій “Л/ДНР”. За свою антиукраїнську діяльність вони отримували грошову винагороду від російських кураторів”, – йдеться в повідомленні.

Під час обшуків за місцем проживання зловмисників був виявлено комп’ютерну техніку та мобільні пристрої з доказами скоєних злочинів.

Дії зловмисників кваліфіковані за ст. 109 (дії спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади), ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) та ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

Читайте також, як в Україні регулюються цифрові права користувачів? Підсумки місяця.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.