В Криму активіста Євгена Каракашева судять за пости у соцмережах. Суд відхилив скаргу на продовження арешту під вартою

Кримського активіста Євгена Каракашева затримали в Євпаторії 1 лютого 2018 року за підозрою в екстремістських висловлюваннях в соціальних мережах.  Із 1 лютого 2018 року він перебуває під вартою. 07 травня 2018 року підконтрольний Росії Верховний суд Криму відхилив апеляцію на продовження йому запобіжного заходу у вигляді утримання в СІЗО. Засідання проходило в закритому режимі.

На фото – Євген Каракашев

Євгена Каракашева затримали в Євпаторії 1 лютого 2018 року співробітники кримського управління Слідкому Росії за підозрою в екстремістських висловлюваннях в соціальних мережах.

19 квітня суд продовжив на місяць утримання під вартою затриманого.

За повідомленням видання “Крим.Реалії”, у 2016 році Євген Каракашев з групою лівих активістів організував акцію на підтримку кримських політв’язнів Олега Сенцова і Олександра Кольченко.

7 травня 2018 року підконтрольний Росії Верховний суд Криму відхилив апеляцію громадянського активіста Євгена Каракашева на продовження йому запобіжного заходу у вигляді утримання в СІЗО. Засідання проходило в закритому режимі.

Як повідомляє «Крим.Реалії», родичів і знайомих пана Каракашева в будівлю суду не пустили, а сам підозрюваний брав участь в засіданні по відеоконференцзв’язку.

За словами матері Каракашева – Валентини, підсудний почуває себе нормально, передачі в СІЗО приймають справно.

«Побачення з сином Валентині Каракашевій не пропонують, в останній раз вона бачила його на судовому засіданні в Євпаторійському міськсуду 2 лютого 2018 року», – пише «Крим.Реалії».

Нагадаємо, обвинуваченого в екстремізмі Ігоря Мовенка засудили до двох років ув’язнення. Міністерство закордонних справ України висловило протест проти вироку.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.