В Дніпрі СБУ затримала адміністратора “антиукраїнської” групи в соцмережі

В Дніпрі Служба безпеки України затримала українця, який звинувачується у веденні “антиукраїнської пропаганди” через соціальні мережі та посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України.

Прес-служба відомства повідомляє 11 жовтня 2016 року, що 47-річний чоловік був адміністратором групи в соцмережі  і отримував вказівки від російських спецслужб. Метою його інтернет-діяльності було пропагування антиукраїнських настроїв серед членів спільноти. На якій саме інтернет-платформі працював дніпрянин – прес-служба СБУ не уточнює.

“Адміністратор однієї з радикальних інтернет-спільнот розповсюджував та репостив підготовлені спецслужбами РФ сепаратистські матеріали, спрямовані на загострення суспільно-політичної обстановки в області, провокування масових акцій протесту, пропагував входження Дніпропетровської області до складу Російської Федерації. Пропагандист «русского міра» інформував своїх кураторів про настрої серед населення та готовність до протестних акцій, пов’язаних із підвищенням тарифів на комунальні послуги. Також вивчав можливість організації проплачених російською стороною мітингів”, – йдеться на сайті СБУ.

У підозрюваного вилучили телекомунікаційне обладнання “з доказами протиправної діяльності”.

Також в Службі безпеки України опублікували відео з поясненнями затриманого адміністратора.

 

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.