Український суд вперше прийняв позов про моральну компенсацію в криптовалюті. За шкоду від обшуків з боку СБУ та ГПУ

У Київській області Бориспільський міськрайонний суд зареєстрував позовну заяву проти працівників СБУ і ГПУ. Громадянин України хоче відшкодування моральних збитків, яких йому завдали під час обшуку. Розмір відшкодування – 1 біткоїн. Ухала суду про прийняття позовної заяви міститься у судовому реєстрі за посиланням.

фото з відкритих джерел

“В лютому 2018 року “Особа 1″ звернулася до суду з вказаним позовом, яким просить стягнути з Генеральної прокуратури України та Служби безпеки України на свою користь один біткоїн в якості компенсації за моральну (немайнову) шкоду, яка заподіяна внаслідок незаконного проведення обшуку в ході кримінального провадження співробітниками органів досудового розслідування та прокуратури”, – сказано в повідомленні.

Вперше в історії судової системи України розмір необхідної компенсації встановлено в криптовалюті і становить 1 біткоїн.

Відомо, що при подачі позову були дотримані всі необхідні норми, тому суд не виявив причин відмовляти позивачеві в розгляді справи.

Нагадаємо, 21 березня 2018 року Комітет свободи слова розглянув справу онлайн-сервісу для роботи з відкритими даними Youcontrol. 

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.