Український Facebook, за оцінками самої мережі, виріс до 10 мільйонів користувачів

Український Facebook, за оцінками самої мережі, виріс до 10 мільйонів акаунтів. Такі дані можна отримати, якщо в “рекламному кабінеті” задати охоплення для всієї України. Це наслідок блокування російських сайтів, в тому числі соцмереж “Вконтакте” та “Однокласники”, які довгий час були в топі найпопулярніших сайтів Уанету, – повідомляє Ain.ua.

Одним із перших цю цифру помітив Микита Коваленко, альфа Діджитал бутика Yellow Fox. Ще в травні, за його словами, цей показник в рекламному кабінеті оцінювався в 7,4 млн.

“Вчора аудиторія Фейсбуку догнала такий популярний ресурс як “Приват24″. Перевага – тепер нас більше в найглобальнішій соцмережі, тут можна знайти дуже багато цільових груп. Недолік – багато людей вже відмітили ріст рекламної активності у всіх галузях, а це зазвичай веде до того, що реклама втрачає свою ефективність. Ми вже почали пропонувати альтернативні варіанти просування у Фейсбуці для своїх клієнтів, – наприклад, роботу із лідерами думок та посилення ситуативного контенту”, – пояснює Коваленко.

Ці дані підтверджують і в Factum Group Ukraine. За словами Івана Дубинського, СEO дослідницької компанії, яка готує звіти по популярним сайтам уанету для ІнАУ, в травні цього року 9 546 069 українців відвідало стартову сторінку найпопулярнішої в світі соціальної мережі, а 8 797 750 українців відвідало сторінки профілю.

Раніше повідомлялося, що відвідуваність ВКонтакте впала з 9,8 мільйонів до 3,8 мільйона.

Читайте, чому на “гібридні” загрози з боку Росії потрібно відповідати “гібридними” методами.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.