У Росії в реєстр заборонених сайтів на кілька годин потрапили IP-адреси Facebook, Twitter і “ВКонтакте”

Роскомнагляд на кілька годин вніс у реєстр заборонених сайтів IP-адреси, що належать Facebook, Twitter, і найбільшим російським інтернет-компаніям – “Яндексу”, “ВКонтакте” і “Однокласникам”. Адреси з’явилися в офіційній “вигрузці” Роскомнагляду , яку мають автоматично завантажувати і використовувати в своїй роботі російські провайдери. Чи встигнули оператори почати блокування, невідомо. Регулятор пояснив це “технологічними особливостями роботи системи”.

фото з відкритих джерел

Про це повідомляє “Медуза” з посиланням на телеграм канал RKNShowtime, який стежить за поповненням реєстру заборонених сайтів.

Як повідомляється, під блокування на кілька годин потрапив 1 з 4 основних IP-адрес “ВКонтакте”. Також в реєстр потрапили 1 IP-адреса “Однокласників”, 5 – “Яндекса”, 3 – Twitter, 5 – Facebook.

Крім цього, до реєстру внесли IP-адреси Amazon (14), Microsoft (29), Google (33).

Нагадаємо, 13 квітня Таганський суд Москви ухвалив заблокувати месенджер Telegram на території Росії за відмову передати ФСБ ключі шифрування від листування користувачів. 16 квітня 2018 року російські провайдери почали блокувати месенджер Telegram на території Росії. Також Роскомнагляд погрожує заблокувати Facebook. Тим часом Telegram продовжує залишатися доступним російським користувачам, на відміну, наприклад, від Google.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.