У роботі Facebook, Messenger, Instagram та WhatsApp стався глобальний збій

У роботі соціальних мереж Facebook та Instagram, а також Messenger і WhatsApp 3 липня 2019 року стався збій. 

Дані: DownDetector

За даними сайту DownDetector, збій у Facebook стався 3 липня 2019 близько 17:00, пізніше проблеми почалися і в роботі інших сервісів. 

Користувачі соцмереж повідомили про проблеми з завантаженням зображень у сервісах, оновленням стрічок новин у Facebook та Instagram та входом у соцмережі. У роботі WhatsApp та Messenger спостерігалися складнощі з отриманням повідомлень і проблеми зі з’єднанням. 

Найбільше на збій у соцмережах поскаржилися у США та Європі. Проблеми у роботі Facebook, Messenger, Instagram та WhatsApp спостерігаються також у Південній Америці та Східній Азії. 

Facebook є власником усіх соціальних мереж, у роботі яких 3 липня стався збій. Наразі компанія не прокоментувала причини масових проблем з роботою своїх соцмереж. 

Нагадаємо, 2 липня 2019 року Facebook повідомив про зміну алгоритмів новинної стрічки, щоб мінімізувати дописи про здоров’я та медицину, які є “сенсаційними” та “оманливими”. Аби ідентифікувати подібний контент, Facebook знаходитиме фрази, які використовують для клікбейту, і відповідно такі дописи з’являтимуться у стрічці рідше.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.