У Криму студента оштрафували за «екстремізм в соцмережі»

Ялтинський міський суд в анексованому Криму призначив штраф в розмірі 300 тис. рублів (≈128 000 грн), 20-річному студенту кримського коледжу, який розміщував в соцмережах матеріали «екстремістського характеру».

Про це в понеділок повідомила прес-служба республіканського управління ФСБ, — передає «Крим.Реалії».

«Ялтинським міським судом він (студент — прим. редакції) визнаний винним у пред’явленому обвинуваченні і йому призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 300 тис. рублів», — йдеться в повідомленні.

З матеріалів кримінальної справи виходить, що студент четвертого курсу Ялтинського економіко-технологічного коледжу «з квітня 2015 року по жовтень 2017 року розміщував в соціальній мережі “ВКонтакте” “матеріали, що містять висловлювання, спрямовані на розпалювання національної, расової та соціальної ворожнечі”», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що це не перший випадок покарання в Криму за публікації в соцмережах. Так, проти севастопольця Ігоря Мовенко висунули звинувачення за кілька коментарів в групі «Крим — Україна» в російській соцмережі «ВКонтакте» та визнали винним у «публічних закликах до здійснення екстремістської діяльності». Пізніше, змінили реальний термін на умовний.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.