Інтернет-провайдер заявляє про цілеспрямовану кібератаку та пошкодження майна

Український Інтернет-провайдер “Бест” скаржиться на регулярні цілеспрямовані DDOS-атаки та фізичне пошкодження мережі, які призводять до відсутності Інтернету у абонентів. Компанія “Бест” має клієнтів у Києві та Київській області, центральний офіс знаходиться в Ірпені.

“Ми цілком впевнено можемо казати про замовний характер атак, по причині їх різноплановості. За прикриттям одних елементів захисту атака виконується на інші місця, крім того атаки маскуються одна за одною”, – йдеться у повідомлення компанії в Фейсбуці.

Зокрема, з середини січня провайдер на своїй соціальній сторінці в Фейсбуці почав регулярно повідомляти про проблеми з доступом до Інтернету користувачів через сильні DDOS атаки від невідомих.

Шановні абоненти! 15 та 16 січня 2017 року на мережу Компанії Бест було здійснено ряд хакерських DDOS атак, чер…

Опубліковано Компанія "Бест" 17 січня 2017 р.

Про останню скаргу на DDOS-атаку було повідомлено 8 лютого.

Шановні абоненти! Вчора о 23-45 та сьогодні близько 10 ранку та 18 години на нашу мережу було здійснено ряд хакерських…

Опубліковано Компанія "Бест" 8 лютого 2017 р.

Також в компанії повідомили 18 січня про “аномальну” кількість фізичних пошкоджень магістральних та розподільчих ліній зв’язку в місті Ірпені за останні півроку.

1000 гривень за інформацію про вандалів. Протягом шести останніх місяців "Компанія БЕСТ" зіткнулась з аномальною кі…

Опубліковано Компанія "Бест" 18 січня 2017 р.

Того ж дня в “Бесті” повідомили, що Вишгородське управління комунального господарства здійснило незаконне втручання у роботу телекомунікаційної мережі, внаслідок чого зникла мережа у користувачів.

18.01.2017 року працівниками Вишгородського управління комунального господарства здійснено втручання в роботу телекомуні…

Опубліковано Компанія "Бест" 18 січня 2017 р.

Нагадаємо, Верховна Рада України 7 лютого прийняла законопроект, який впроваджує на ринку чіткі правила взаємодії власників інфраструктури з Інтернет-провайдерами  та встановлює прозорі механізми ціноутворення. Більше про законопроект читайте тут.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.