Твітер повторно блокує тих, хто порушував правила і намагався їх обійти

Twitter продовжує боротьбу з небажаними обліковими записами. Найвірогідніше, соцмережа розробила нові алгоритми, які дозволяють заблокувати нові акаунти, створені раніше заблокованими користувачами.

Соцмережа давно активно бореться з агресією, кібербулінгом та цькуванням на своїй платформі. Безліч облікових записів були заблоковані, або їх дія була припинена саме через подібну поведінку стосовно інших користувачів сервісу.

Фото — unicef

Twitter зафіксував спроби користувачів обійти ці обмеження та відразу вжив відповідні заходи. Про це повідомили в одному з твітів:

«На цьому тижні ми припиняємо дії облікових записів тих людей, які намагалися обійти наші минулі блокування. Раніше акаунти цих людей були заблоковані за образливу поведінку. Продовжувати користуватися Twitter їм не дозволено».

Якщо на думку користувача блокування облікового запису було необгрунтованим, компанія пропонує звернутися в їхню службу підтримки.

У твітері слідкують не тільки за акаунтами «інтернет-агресорів». Ще у серпні 2015 року компанія впровадила політику відстеження облікових записів, які належать терористам, пропагують тероризм чи поширюють інформацію про дії терористів. Після ідентифікації таких профілів, компанія блокувала їх. Тоді кількість заблокованих акаунтів за рік склала більш ніж 600 тисяч.

За даними компанії, 75% профілів виявила сама адміністрація Twitter, використовуючи алгоритми пошуку. Решту акаунтів блокували завдяки розглянутим скаргам користувачів та на запити національних урядів.

Нагадаємо, у період між травнем та червнем 2018 року Twitter заблокував 70 мільйонів акаунтів.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.