Twitter активно блокує профілі з підозрою у тероризмі

Компанія Twitter, Inc опублікуала черговий звіт щодо запитів на блокування в другій половині 2016 року. Загалом, компанія заблокувала 367 екаунтів через пропаганду тероризму.

У серпні 2015 року Twitter впровадив політику відстеження екаунтів, які належать терористам, пропагують тероризм чи поширюють інформацію про дії терористів. Після ідентифікації твких профілів, компанія блокує їх. За даними PC Magazine, кількість заблокованих екаунтів більш як за рік склала 636,248.

За даними компанії, 75% профілів виявила адмінстрація Twitter, викристовуючи алгоритми пошуку. Решта екаунтів блокували завдяки розглянутим скаргам користувачів та на запити національних урядів.

Разом з тим, уряди репресивниих режимів зазвичай надсилають запити у технологічні кампанії з метою розкриття даних й про опонентів, включно з правозахисникима, політиками та журналістами. Однак у звіті, представники Твіттера зазначають, що в другій половині 2016 року вона відмовили більшості з 88 подібних запитів від урядових інституцій.

Вперше у 2016 році український уряд надіслав до Twitter один запит на розкриття інформації про екаунт, однак компанія відмовила в задоволенні запиту.

Довідка: У грудні 2016 року найбільші технологічні компанії Facebook, Microsoft і Twitter обєднали зусилля аби протидіяти поширення контенту від терористів в онлайні. Була створена спільна база даних, де контенту присвоюються “цифрові відбитки”, що блокує повторне завантаження матеріалів в онлайні.

Нагадуємо, у листопаді 2016 року через публікацію критичних щодо влади так званої ЛНР постів у соцмережах, український користувач з Донбасу Edward Ned опинився за гратами.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.