Твітер посилює боротьбу з ботами напередодні проміжних виборів в США

Сервіс мікроблогів Twitter анонсував ряд змін у своїх правилах, які повинні зробити ефективнішою боротьбу з ботами і розповсюджувачами фейків.

Твітер розширив категорії, відповідно до яких будуть ідентифікувати фейкові акаунти. Згідно з оновленими правилами, тепер фейковими акаунтами в Твітері можуть бути визнані облікові записи зі стоковими (встановленими за замовчуванням самим сервісом) або краденими аватарками, краденим або скопійованих описом профілю, а також недостовірною інформацією про користувача, включно з даними про місцезнаходження власника акаунта.

Ці посилення правил пов’язане з майбутніми проміжними виборами до Конгресу США у листопаді 2018 року, на яких повністю переобиратимуть склад Палати представників Конгресу держави, а також оберуть 25 з 100 американських сенаторів. Тоді ж пройдуть вибори губернаторів в 39 штатах.

Тепер у разі виявлення підозрілого акаунта, пов’язаного з організацією, раніше викритої на порушенні правил Twitter, адміністрація сервісу зможе вживати заходів і щодо інших пов’язаний з цією організацією облікових записів. Заходи вживатимуть і щодо профілів, які копіюють раніше раніше заблоковані акаунти.

На додаток, правила сервісу тепер прямо забороняють поширювати вкрадену зловмисниками інформацію, що містить приватні дані, комерційну таємницю або здатні іншим чином зашкодити людям. Також Твітер може заблокувати й ті облікові записи, автори яких беруть на себе відповідальність за хакерські атаки або публічно заявляють про намір їх здійснити. Коментарі та новини, присвячені хакерам, не підпадатимуть під ці заборони.

Нагадаємо, з травня по червень 2018 року Twitter видалив 70 млн фейковий акаунтів, хоча це негативно позначилося на вартості акцій компанії.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.