Цукерберг відмовився від слухань у парламентському комітеті Канади

Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг та головний операційний директор компанії Шеріл Сандберг відмовилися відвідати засідання постійного комітету з питань доступу до інформації, приватності та етики парламенту Канади.

Фото CNN 

На початку місяця парламентський комітет Канади одностайно ухвалив рішення заслухати 28 травня 2019 року свідчення Цукерберга та Сандберг щодо Cambridge Analytica. Рішення комітету є обов’язковим для всіх громадян Канади, але юридична сила не поширюється на громадян інших країн, чим власне і вирішили скористатися топ-менеджери Facebook.

Як повідомляє CNN, замість Цукерберга та Сандберг на засіданні комітету виступлять відповідальний за громадську політику Facebook Canada Кевін Чан і директор з суспільної політики Facebook Ніл Поттс.

Голова комітету та депутат від Консервативної партії Канади Боб Циммер заявив, що розцінює таку відмову як неповагу, а “ігнорування країни з населенням 36 млн чоловік стане хорошим сигналом міжнародній громадськості”. Циммер також додав, що комітет хотів би почути свідчення від “топ-менеджерів, а не їх заміни”.

Нагадаємо, нещодавно Кріс Хьюз, один зі співзасновників Facebook заявив, що уряд має взяти під контроль Facebook та ослабити компанію. Він запропонував розділити Facebook на кілька компаній, щоб забезпечити дотримання антимонопольного законодавства і скасувати придбання Instagram та WhatsAp, а також створити новий орган, уповноважений Конгресом для регулювання технологічних компаній.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.