“Це як власна газета – тільки без жодних витрат”. 11 хвилин не працював Twitter-акаунт Дональда Трампа

“Це як власна газета – тільки без жодних витрат”, – у 2012-ому році Дональд Трамп описав соціальні медіа.  02 листопада 2017-ого року twitter-акаунт @realdonaldtrump – найбільш успішне “видання” президента США із 41 млн читачів та більше, ніж 36 тисячами дописів – на 11 хвилин був деактивований. Інцидент спровокував чимало коментарів. А також показав рівень залежності користувачів від соціальних мереж.

Twitter-акаунт президента США Дональда Трампа був “ненавмисно деактивований” через помилку співробітника сервісу мікроблогів і не працював 11 хвилин, повідомляється на офіційній сторінці Twitter.

“Раніше сьогодні аккаунт @realdonaldtrump було ненавмисно деактивовано через помилку співробітника Twitter. Акаунт був недоступний протягом 11 хвилин і потім був відновлений. Ми продовжуємо розслідування і вживаємо заходів для запобігання подібних подій”, – йдеться в повідомленні.

Дональд Трамп написав з цього приводу: “Мій Twitter-акаунт був призупинений на 11 хвилин працівником-шахраєм. Думаю, що світ має нарешті дізнатися та повпливати на це”.

Твіт отримав безліч коментарів, приклад:

Частина читачів Дональда Трампа у Twitter підтримала чинного президента, частина ж, навпаки, захоплювалася працівником, що призупинив twitter-акаунт Трампа. Не обійшлося без образ з обох сторін.

Однак разом з тим, випадок проілюстрував, наскільки користувачів усіх рівнів (від політичного до звичайного користувацького) є залежними від соціальних мереж, адже всього лиш 11-хвилинна відсутність в мережі породила хвилю коментарів та розмірковувань щодо причин деактивації акаунта.

Як відомо, Дональд Трамп є одним із найбільш активних користувачів сервісу мікроблогів Twitter серед чинних політиків. Твіти президента США фігурують у багатьох онлайн-скандалах, часто є образливими та суперечливими.

Нагадаємо, нещодавно Twitter заборонив рекламу RT (Russia Today) та Sputnik. Росія обіцяє відповісти на такий крок.

 

 

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.