Тор-браузер з’явився на Андроїд. Поки що в тестовому варіанті

Tor Project опублікувала в Google Play Store альфа-збірку офіційного клієнта браузера Tor, який дозволяє анонімно передивлятися сайти та захищає від стеження в інтернеті.

Також для завантаження з офіційного сайту доступний APK-файл. Користувачів попереджають про ранній статус розробки та наявності помилок у роботі браузера. Знайдені «баги» обіцяють виправити в майбутніх релізах.

У даній тестовій версії Tor Browser необхідно буде встановити ще один додаток — Orbot. У майбутніх релізах, розробники обіцяють зняти це обмеження. На даний момент, в додатку Tor Browser доступні: блокування рекламних трекерів, обмеження передачі інформації про користувача, багатошарове шифрування, обхід блокувань.

Організація Tor Project, Inc., яка створила цей додаток — розробляє безкоштовне та відкрите програмне забезпечення для підтримки конфіденційності та свободи в інтернеті, захищаючи людей від стеження, спостереження та цензури. Місія Tor Project полягає в просуванні прав і свобод людини шляхом створення та розгортання вільних і відкритих джерел анонімності та технологій конфіденційності, підтримки їх необмеженої доступності та використання й подальшого їх наукового та популярного розуміння.

Нагадаємо, що 3 початку жовтня розробники додатків для iOS, які розміщуються в AppStore, мають докладно й чітко вказувати, як саме вони використовують дані користувачів.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.