Тепер і користувачі G Suite буде будуть попереджені про атаки урядових хакерів

Корпорація Google повідомила про вдосконалення та розширення функції повідомлення про спроби проникнення урядових хакерів. Тепер такі сповіщення зможуть отримувати адміністратори стандартних облікових записів G Suite щодо своїх акаунтів.

Зображення — The Economist

Вперше Google впровадила цю систему оповіщень ще в 2012 році, а в 2017 — повністю оновила і переробила цю систему. Сповіщення про спроби вторгнення з боку будь-якого уряду зазвичай приходять при виявленні фішингових схем, шкідливих вкладень, або атак з перебором паролів, які виходять від кіберзлочинних груп, пов’язаних з урядом. До сьогоднішнього дня такі повідомлення приходили тільки на індивідуальні акаунти.

Ця нова можливість буде доступу за адресою: Admin Console → Reports → Manage Alerts → Government backed attack.

Нововведення допоможуть адміністраторам контролювати, що відбувається в межах профілю G Suite, яка піддається атаці з боку урядових хакерів. Адміністраторам тепер буде легше отримувати повідомлення про триваючі атаки, і про те, який саме аккаунт було порушено. Більш того, адміністратори зможуть налаштувати автоматичні дії, які необхідно зробити у разі атаки з боку держави, наприклад, скидання пароля для скомпрометованого облікового запису.

Нагадаємо, проект «Інтернет-свобода» на початку 2018 року підготував «10 простих правил онлайн-самозахисту».

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.