Свобода Інтернету чи інформаційна безпека? – дискутуємо у Львові

UPD. Ми занотували основні тези дискусії у Львові тут.

24 травня 2017 року о 13.00 на сайті Твоє місто почнеться експертна дискусія щодо інформаційної безпеки vs свободи Інтернету.

На четвертий рік російської агресії в Україні, Президент підписав указ №133/2017, що вводить нові санкції проти російських компаній в Україні, зокрема тих, що адмініструють сервіси Яндекс, Mail.ru, ВКонтакте, Однокласники. Інтернет-провайдери та мобільні оператори почали блокувати ресурси. Блокування – це ідентифікатор більш широкого питання:  що має бути в пріоритеті для громадян в часи конфлікту – свобода  чи безпека? 

24 травня об 13.00 під час  зустрічі, організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів», експерти обговорять рекомендації щодо інформаційної безпеки в Інтернеті в часи конфлікту від ГО “Інтерньюз-Україна”, а також продискутують:

  • Чи повинні громадяни брати на себе відповідальність в питанні інформаційної безпеки країни чи відстоювати передусім громадські  свободи?
  • Чому українські користувачі й дрібний бізнес не перестали за три роки війни масово користуватися російськими сервісами?  
  • Чи є вдалим з погляду безпеки країни рішення щодо введення нових санкцій для російських компаній в Україні?
  • Чи введення в дію указу Президента України №133/2017 є обмеженням свободи слова?

До участі запрошені: Орест Друль, Отар Довженко, Віталій Мороз, Петро Нек, Надія Баловсяк, Дмитро Борисов, представники СБУ, поліції, провайдерів.

Слідкуйте за дискусією в прямому ефірі через сайт  Твоє місто та через подію на Фейсбуці.

Наагадаємо, наша команда намагалася розібратися в питанні “санкційного” указу – читайте аналітику та підсумки дискусії в Києві.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.