Редактору кримського інтернет-видання продовжили арешт

Кримському редактору інтернет-видання “Твоя газета” Олексію Назімову алуштинський суд продовжив термін тримання під вартою на місяць – до 5 березня 2017 р. Разом з Назімовим таке ж рішення прийнято щодо депутата міської ради Алушти Павла Степанченко.

Про це написала Кримська правозахисна група 5 лютого з посиланням на рішення “Алуштинського міського суду”.

Олексій Назімов

“За інформацією адвоката кримчан, суддя Хотянова мала намір провести закриті судові слухання, але завдячуючи наполегливості захисту та підтримці громадськості активістів пропустили на обидва засіданнях”, – пише правозахисна група.

Захист Назімова збирається оскаржувати рішення суду.

Назімова та Степанченка було затримано в жовтні 2016 р. Вони звинувачуються у вимаганні від члена партії “Єдина Росія” грошової винагороди розміром 150 тисяч рублів за нібито нерозголошення конфіденційної інформації. З того часу суд постійно продовжує їм запобіжний захід у формі взяття під варту.

Редакція видання “Твоя газета” вважає справу проти редактора політичною через критику кримських депутатів з партії “Єдина Росія”, як на цьому відео від 3 вересня 2016 р.

Депутат міської ради Алушти Павло Степанченко також неодноразово критикував дії місцевих депутатів від партії “Єдина Росія”.

Нагадаємо, що 5 лютого в Сімферополі був випущений з-під варти кримський адвокат Еміль Курбедінов після арешту на десять діб за старе відео в соцмережі.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.