Співробітники Finance.ua після травневих свят підуть на допити

Після травневих свят працівники інтернет-сайту Finance.ua підуть на допити. Зараз компанія залучає адвокатів для їх захисту. Про це у коментарі Internet.ua повідомив директор Finance.ua Сергій Віндерських.

Фото minfin.com.ua: Finance.ua не бере грошей з користувачів і фінансується за рахунок реклами та комісій з банків

“Кожного співробітника компанії випускали з офісу під час обшуку, тільки вручивши йому повістку на допит. Після перших травневих свят наші співробітники почнуть ходити на допити. Зазначу, що це не тільки співробітники Finance.ua – це також співробітники інших компаній, які перебували на одному поверсі з нами”, – повідомив Сергій Віндерських.

24 квітня поліція і прокуратура протягом 11 годин проводили обшуки у редакції Finance.ua і вилучили робочі комп’ютери та сервери.

Як повідомили раніше у редакції, правоохоронці вважають, що Finance.ua нібито під виглядом фінансової організації зв’язалася з якимось «потенційно потерпілим», якому був потрібен кредит, і попросила зробити «страховий внесок в розмірі 15%» для отримання позики, а потім вивела отримані гроші в офшори.

У редакції вважають звинувачення абсурдними та заявляють, що обшуки проходили з порушеннями, які фіксував адвокат. У Finance.ua готуються оскаржувати дії правоохоронців.

“Ми ніколи не беремо грошей з користувачів сервісу, не просимо робити ніяких платежів або внесків. Finance.ua фінансується за рахунок розміщення реклами і комісій від банків за залучених клієнтів”, – пояснює Віндерських.

Директор компанії наголошує, що за попередніми підрахунками обшук правоохоронців коштував компанії більше мільйона гривень – це вартість вилученої техніки, простій у роботі компанії та витрати на юридичні послуги. Сергій Віндерських у коментарі Internet.ua заявив, що розцінює обшуки як спробу тиску на бізнес, а редакція збирає інформацію про людей, які ініціювали цю операцію.  

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.