Слідчий комітет Росії звинувачує українського пранкера Вольнова у «поширенні помилкової інформації» щодо 300 загиблих у Кемерові

У Слідчому комітеті Росії заявляють, що український пранкер Євген Вольнов розповсюджував «помилкову інформацію про 300 загиблих під час пожежі у Кемерові». Про це пише «Еспресо».

На фото – Евген Вольнов. Фото – НТВ

За версією відомства, Вольнов публікував повідомлення про 300 загиблих в Кемерові з «метою дестабілізації ситуації в регіоні».

«Йдеться про телефонні дзвінки до медичних установ і державних органів особи, відомої в мережі інтернет як пранкер Євген Вольнов. Він поширював помилкову інформацію, вводив в оману родичів загиблих і постраждалих», – йдеться у повідомленні СК.

Зазначається, що дії Вольнова врахують в рамках розслідування кримінальної справи про загибель людей в ТЦ «Зимова вишня».

«Еспресо» пише, що сам Вольнов розповів, що він взяв цифру 300 з урахуванням аналізу кількості місць в кінозалах. Зокрема, як зазначає видання, пранкер у телефонній розмові представився співробітником МНС і питав у працівників кемеровського моргу, чи є у них місця для «300 загиблих».

Як відомо, 25 березня в російському місті Кемерово сталася пожежа в торговому комплексі «Зимова вишня». У момент загоряння в будівлі не спрацювала пожежна сигналізація, через що не була проведена організована евакуація людей, багато відвідувачів магазину виявилися заблоковані всередині приміщень.

Нагадаємо, медійники та правозахисники вимагають звільнити кримського блогера Нарімана Мемедемінова.

 

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.