Штаб АТО звертається з проханням не розповсюджувати відомостей про хід антитерористичної операції

Штаб АТО просить людей, які співпрацюють зі Збройними Силами України, не розповсюджувати жодної інформації та відомостей, фото та відео матеріалів, які стосуються ходу тактичних та оперативних дій (переміщення, зміна позицій, розкриття підрозділів, просування і т.п.), – передає прес-центр штабу АТО.

фото з відкритих джерел

“Кілька діб тому мав місце прецедент, коли один із волонтерів передчасно оприлюднив інформацію, яка поставила під загрозу безпеку та життя військовослужбовців”, – повідомляє прес-центр штабу АТО.

Штаб АТО нагадує про адміністративну та кримінальну відповідальність для військовослужбовців за виток таємної інформації.

Ще раз наполегливо просимо не розповсюджувати жодних відомостей про хід антитерористичної операції, – наголошують в штабі АТО.

Нагадаємо, 2 серпня 2017 року наш проект “Інтернет-свобода” презентував посібник “Як підсилити інформаційну безпеку в Інтернеті під час конфлікту. Рекомендації для стейкхолдерів”. 

Частина рекомендацій стосується комунікаційної взаємодії в Інтернеті в умовах конфлікту та обмежень щодо поширювання інформації, що стосується проведення антитерористичної операції на Сході України. Ознайомитися з ними можна за посиланням.

 

 

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.