Сервери кампанії Макрона атакували хакери, пов’язані із розвідкою Росії

Сервери кампанії кандидата у президенти Франції Еммануеля Макрона атакували хакери, пов’язані з російською військовою розвідкою.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на дослідницьку компанію з безпеки Trend Micro.

Зазначається, що фахівці знайшли докази цілеспрямованої атаки групи хакерів під назвою «Pawn Storm» на кампанію Макрона. Зокрема, хакери намагалися через електронну пошту встановити шкідливу програму на сайті кампанії.

«Те, що ми можемо встановити, — це класична операція «Pawn Storm». Тим не менш, ми не будемо приписувати кому-небудь атаку, тому що можемо дуже легко маніпулювати і зловмисник може видати себе за когось іншого», — сказав прес-секретар Trend Micro.

Як повідомляє Associated Press, загалом російські кіберзлочинці здійснили близько 160 атак на сервери штабу Макрона.

Наголошується, що Росія вже заперечила свою причетність до цих кібератак.

За словами дослідника компанії, наразі дії хакерів такі самі, які були використані і в минулому році були проти кандидатки у президенти США Гілларі Клінтон, а також у квітні й травні 2016 року проти канцлерки Німеччини Ангели Меркель.

Наразі, за результатами першого туру президентських виборів у Франції, лідирують екс-глава ультраправої партії «Національний Фронт» Марін Ле Пен та позапартійний лідер руху «Рухаймося уперед!» Еммануель Макрон.

Нагадаємо, Інтернет-Свобода нещодавно писала про те, що потрібно знати про хакерські атаки.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.