Антиукраїнські матеріали й фейкові протести. СБУ затримала пропагандиста “ДНР” у Запоріжжі

Співробітники Служби безпеки України затримали у Запоріжжі пропагандиста терористичної організації “ДНР”, – повідомляє сайт прес-служби відомства. Чоловік готував та розміщував на сепаратистських інтернет-ресурсах матеріали із закликами до порушення територіальної цілісності й недоторканості кордонів України.

Зазначається, що мешканець Запоріжжя протягом 2014-2016 років працював у так званому “комітеті соціальних комунікацій “ДНР”. Він готував та розміщував на сепаратистських інтернет-ресурсах матеріали із закликами до порушення територіальної цілісності й недоторканості кордонів України. Агітатор отримував завдання та погоджував антиукраїнські матеріали з кураторами із РФ, які фінансували сепаратистські веб-ресурси.

Фотодоказ СБУ

Оперативники СБУ задокументували, що зловмисник після “творчої паузи” отримав завдання повернутися до Запоріжжя для організації замовленої Кремлем інформаційної компанії. Пропагандист, зокрема, планував підібрати за гроші “масовку” для проведення в області фейкових акцій протесту.

Співробітники спецслужби затримали пропагандиста відразу після повернення до рідного міста. Під час обшуків за місцем проживання зловмисника правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та носії інформації із доказами підготовки і розповсюдження антиукраїнських матеріалів та участі у незаконному референдумі.

У пропагандиста також виявили “резюме” для працевлаштування на роботу у проросійських та сепаратистських медіа.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 110 (посягання на територіальну цілісність України) Кримінального кодексу України, зловмиснику повідомлено про підозру. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Тривають слідчо-оперативні дії.

Нагадаємо, в Житомирській області слідчі завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно місцевого блогера-журналіста, який на замовлення російських кураторів готував та поширював антиукраїнські матеріали.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.