СБУ: засуджено до 4,7 років позбавлення волі інформатора бойовиків «ЛНР» й агітатора в соцмережах

На Луганщині за матеріалами Служби безпеки України засуджено до позбавлення волі інформатора бойовиків терористичної організації «ЛНР». Про це повідомляється на сайті СБУ.

фото з відкритих джерел

Співробітники спецслужби встановили, що впродовж квітня 2014 ‒ червня 2015 року мешканка Рубіжного передавала ватажку бойовиків на прізвисько «Лєший» дані про місця розташування, переміщення та кількісний склад військовослужбовців Збройних Сил України.

Повідомляється, що вона також інформувала терористів про транспортування військової техніки через населені пункти Луганської і Харківської областей та затриманих правоохоронними органами України учасників терористичної «ЛНР».

Правоохоронці задокументували, що жінка у російських соціальних мережах під ніком «Лана Вовчиця» закликала сприяти діяльності «ЛНР», вступати до лав терористів та матеріально підтримувати банду «Призрак».

На власній інтернет-сторінці спільниця бойовиків розмістила список співробітників одного з підрозділів органів внутрішніх справ України з персональними даними.

Рубіжанський міський суд визнав затриману винною у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України, та призначив покарання у вигляді чотирьох років та семи місяців позбавлення волі.

Судовий вирок набрав чинності.

Нагадаємо, СБУ повідомляє про викриття мешканця Одеси, який через соціальні мережі “розповсюджував антиукраїнські матеріали”.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.