СБУ: засуджено пропагандиста та бойовика терористичної організації “ДНР”

За матеріалами Служби безпеки України до п’яти років позбавлення волі засуджено пропагандиста та бойовика терористичної організації «ДНР». Суд виніс вирок.

Джерело фото – СБУ

СБУ затримала офіцера–дезертира та інформатора ФСБ, який приїхав з окупованого Криму
пропагандисту та бойовику “ДНР”, засудивши його до п’яти років позбавлення волі.

Про це повідомляє Служба безпеки України.

Засуджений – колишній журналіст херсонських місцевих газет. У травні 2014 року він приєднався до бойовиків “ДНР” та став кореспондентом сепаратистських Інтернет-видань “Политнавигатор” та “Русская весна”. Пропагандист опублікував низку антиукраїнських матеріалів, спрямованих на дискредитацію діючої влади та зрив мобілізації, не визнавав територіальну цілісність України. У своїх текстах він також повністю підтримував проросійську ідеологію, – передає СБУ.

Оперативники спецслужби задокументували, що з жовтня 2014 до березня 2015 року зловмисник перебував у складі незаконного збройного формування «Сомалі». Він неодноразово здійснював збройні напади на підрозділи сил антитерористичної операції та правоохоронців, після чого знову повернувся до пропагандистської антиукраїнської діяльності. Чоловік неодноразово виїжджав до Росії та тимчасово анексованого Криму для отримання інструкції від кураторів антиукраїнських інформаційних кампаній.

Правоохоронці затримали пропагандиста у червні 2017 року при спробі в’їзду до країни через Харківську область.

Нагадаємо, раніше СБУ викрила механізм “накручування” голосів реєстрації фейкових петицій.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.