СБУ заявила, що попередила провокації російських спецслужб в соцмережах напередодні травневих свят

Співробітники Служби безпеки України виявили та попередили спроби російських спецслужб здійснити провокації на травневі свята через використання заборонених соціальних мереж. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

фото з відкритих джерел

У березні та квітні оперативники припинили діяльність групи осіб, до якої входило двоє киян та троє мешканців Одещини. Зловмисники за вказівкою спецслужб РФ адміністрували антиукраїнські спільноти у соціальних спільнотах «ВКонтакте» та «Одноклассники», йдеться в повідомленні.

Правоохоронці задокументували, що «адміністратори напередодні травневих свят організували пошук та вербування виконавців у південно-східних регіонах країни для здійснення провокацій».

«За завданням та фінансуванням кураторів з РФ вони мали активно поширювати через підконтрольні групи у соцмережах інформаційні повідомлення, спрямовані на розпалювання міжнаціональної ворожнечі та заклики до організації масових протестних заходів», – зазначається в заяві.

Завдяки діям співробітників СБ України вдалося запобігти потенційним масовим заворушенням та дискредитації нашої країни на міжнародній арені як демократичної та європейської держави, резюмується в повідомленні.

Нагадаємо, СБУ перевіряє, чи розкрито державну таємницю в публікації видання «Новое время».

 

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.