СБУ: викрито мережу антиукраїнських інтернет-агітаторів на Дніпропетровщині

Згідно з повідомленням СБУ, двох жителів Дніпропетровської області найняли для агітації за створення “Новоросії” і розширення підконтрольної терористам “ЛДНР” території.

фото з відкритих джерел

Прес-служба СБУ заявила про викриття двох жителів Дніпропетровської області, які займалися антиукраїнською агітацією у соціальних мережах за завданням спецслужб РФ.

Правоохоронці встановили, що зловмисники агітували у соцмережах за створення “Новоросії” і розширення території, підконтрольної терористам “ЛДНР”.

“Агітаторів найняли мешканці тимчасово окупованого Донецька та Криму, які представлялись співробітниками органів безпеки РФ. Безпосереднє встановлення контакту відбулось через близьких родичів та друзів зловмисників, які перебувають на тимчасово окупованих територіях України”, – заявили у спецслужбі.

За даними СБУ, одним із завдань агентів був пошук проросійськи налаштованих громадян для участі у фейкових протестних акціях.

Під час обшуку у підозрюваних виявили комп’ютери, які ті використовували для розповсюдження антиукраїнських матеріалів і зв’язку з російськими кураторами.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу.

Нагадаємо, раніше цього місяця співробітники СБУ заблокували спроби популяризувати в інтернеті так звану «Житомирську народну республіку».

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.