СБУ: викрито механізм «накручування» голосів при реєстрації фейкових петицій

Співробітники СБУ викрили механізм штучного «накручування» голосів при поданні петиції про імпічмент Президента України на сайті виконавчого комітету міської ради Івано-Франківська.

фото з відкритих джерел

Викрито механізм штучного «накручування» голосів при поданні петиції про імпічмент Президента України на сайті виконавчого комітету міської ради Івано-Франківська. Служба безпеки України нагадала, що питання імпічменту Президента не належить до повноважень міських рад.  Мета широкого розголосу такої інформації спрямована виключно на штучне розхитування ситуації в середині країни, – повідомляє СБУ.

“Оперативники СБУ встановили, що фейкова петиція на сайті Івано-Франківського міськвиконкому була зареєстрована через ІР-адресу однієї з країн Центральної Азії. Звернення з псевдовимогами було підписано громадянином України, який підозрюється у сепаратизмі, і на той момент вже перебував під вартою”, – зазначається у повідомленні.

Співробітники спецслужби зафіксували, що для створення ІР-адреси було створено електронну пошту, зареєстровану з використанням серверного обладнання, розташованого на тимчасово окупованій території Луганської області.

На момент, коли петицію підписало понад сімсот облікових записів, правоохоронці встановили, що лише шість з них були реальними користувачами мережі Інтернет, а решта мають явні ознаки «ботів».

Нагадаємо, штаб АТО звертається з проханням не розповсюджувати відомостей про хід антитерористичної операції.

 

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.