СБУ цікавиться інтернет-виданням Watcher: просить інформацію про IP-адреси

СБУ цікавиться виданням про інтернет-бізнес в Україні та маркетинг в соціальних медіа Watcher. 31 липня популярний інтернет-ресурс повідомив про те, що СБУ цікавиться його IP-адресами.

Зокрема, СБУ зробило запит на інформацію про “юридичну та фізичну особу, в інтересах якої інтернет-сайт “watcher.com.ua” розміщений на веб-вузлі ТОВ “Нік.юей”. А також “інформацію щодо IP-адрес, які використовуються при авторизованих входах до адміністративної панелі інтернет-сайту, способів оплати та послуги хостингу, а також завірені копії договірних документів”.

“2 роки тому завдяки геніальності декого в СБУ і в порушення українського законодавства було вилучено низку серверів одного з найбільших доменних та хостинг провайдерів України – компанії Nic.Ua. Завдяки такій геніальній «багатоходовочці» наш сайт Watcher.com.ua більше, ніж 3 тижні, був недоступним. Ми суттєво постраждали. Як репутаційно, так і суто з технічної точки зору – за 2 роки нам так і не вдалось відновити свої позиції в пошуковій видачі.

Тоді, 2 роки тому, ніхто в СБУ не вибачився, не поніс жодного покарання за вчинені дії. Сьогодні наш провайдер приніс ще одну прекрасну новину. Цього разу Дніпропетровське УСБУ вирішило поцікавитись про наш ресурс. Цікавить їх багато чого, в т.ч. навіть способи оплати за хостинг. Це напевно саме та інформація, яка може підірвати безпеку нашої держави”, – повідомляє Watcher.

Нагадаємо, два тижні тому відбувалися обшуки в медіахолдингу “Вєсти” та інших приміщеннях Олександра Клименка – колишнього, за часів президента Віктора Януковича, міністра зборів і доходів. Повідомлялося, що Головна військова прокуратура проводила «другу хвилю» реалізації у справі «злочинної організації Януковича-Клименка».

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.