СБУ розгляне звернення Турчинова запровадити санкції проти електронних ЗМІ, що транслювали «парад» з ОРДЛО

9 травня 2018 року Олександр Турчинов звернувся до СБУ з проханням запровадити санкції проти електронних ЗМІ, що транслювали «парад» з ОРДЛО. У СБУ відреагували на звернення Секретаря РНБО.

На фото Секретар РНБО Олександр Турчинов. Фото з відкритих джерел

9 травня 2018 року Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов звернувся з відкритим листом до Служби безпеки України через трансляцію деякими українськими ЗМІ «військового параду» з окупованих українських територій під заголовком «Трансляція з ДНР».

«Сьогодні, коли весь світ згадує мільйони людей, які загинули під час Другої світової війни, деякі українські електронні ЗМІ вели пряму трансляцію так званого «військового параду» з окупованого Донецьку під заголовком «Трансляція з ДНР.

[…] Співпраця з терористами, співучасть у терористичній діяльності, популяризація терористичних структур є злочином у будь-якій цивілізованій країні», – зазначив Олександр Турчинов на сторінці у Facebook.

Сьогодні, коли весь світ згадує мільйони людей, які загинули під час Другої світової війни, деякі українські електронні…

Опубліковано Олександром Турчиновим 9 травня 2018 р.

 

Як повідомляє «Детектор.Медіа», може йтися про онлайн-видання «Корреспондент», «bigmir)net», «sde.in.ua», «reporter-ua.com».

У відповідь СБУ повідомила, що розгляне звернення Олександра Турчинова щодо прямої трансляції деякими українськими ЗМІ так званого «військового параду» з тимчасово окупованого Донецька та внесе відповідні пропозиції за результатами перевірки. Про це повідомила прес-служба СБУ у Facebook.

«Голова СБУ Василь Грицак наголошує на неприпустимості пропагування у будь-який спосіб терористичних організацій, навіть під так званим благовидним приводом», – сказано в повідомленні.

Служба безпеки України розгляне звернення Секретаря Ради національної безпеки та оборони України Олександра Турчинова…

Опубліковано Служба безпеки України 10 травня 2018 р.

 

Нагадаємо, СБУ заявила, що попередила провокації російських спецслужб в соцмережах напередодні травневих свят.

 

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.