СБУ проводить обшуки в інвестиційній компанії Dragon Capital

У середу, 26 квітня 2017 року у офіс інвестиційної компанії Dragon Capital прийшли співробітники Служби безпеки України з обшуком. Про це написав у Фейсбуці прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Чиновник не схвалив дії СБУ, однак зазначив, що не має права втручатися в діяльність відомства:

Доручив Урядовому уповноваженому зв’язатись і з’ясувати, що там відбувається. Звісно, я не маю права втручатися у роботу CБУ, але вважаю, що все повинно відбуватися адекватно – без паралізування роботи одного з найбільших інвестиційних фондів. Неадекватними діями ми комфортний бізнес-клімат не створимо!

У компанії нібито вилучають комп’ютери з підозрою в неліцензійному софті. Однак в таких компаніях як Dragon Capital, за корпоративними правилами, повинен бути ліцензійний софт.

Заснована у 2000 році, інвестиційна компанія Dragon Capital є одним з найбільших гравців на українських біржах. Також, як заявлено на сайті компанії. Dragon Capital обслуговує найбільшу кількість інтернет-трейдерів в Україні. У 2014 році інвестувала в розвиток журналу та Інтернет-видання “Новое время”.

Наразі в СБУ не коментують ситуацію, на сайті відомства не опублікований коментар чи новина щодо інциденту.

О 16:11 на сайті СБУ була опублікована новина, де озвучуються причини обшуків, однак не зазначається  назва Dragon Capital:

“Співробітники Служби безпеки України викрили керівництво восьми компаній на продажі та використанні забороненого шпигунського програмного забезпечення російського виробництва”.

Нагадаємо, останній гучний скандал з обшуками від СБУ відбувся в компанії YouControl – cпівробітники відомства вилучили документи та обладнання компанії, що надає платні послуги щодо інформації з державних реєстрів.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.