Росія не акредитувала журналістів «Радіо Свобода» на прес-конференцію Владіміра Путіна

Не зважаючи на заяву прес-секретаря президента Дмитра Пєскова, журналісти російської служби «Радіо Свобода» не були акредитовані на прес-конференцію Владіміра Путіна. Про це повідомляє «Крим. Реалії».

фото з відкритих джерел

Журналісти російської служби «Радіо Свобода» не отримали акредитацію на підсумкову прес-конференцію Владміміра Путіна, зазначає «Крим. Реалії».

Хоч раніше Дмитро Пєсков, прес-секретар президента Росії, стверджував, що на прес-конференції президента немає ніяких обмежень й усі, хто подав заявку, зможуть на ній працювати.

«Закон про іноземних агентів не перешкодить роботі журналістів, як і в інших країнах. Він лише її регламентує й додає обов’язків для цих ЗМІ діяти певним чином», – також сказав він.

Нагадаємо, Міністерство юстиції Росії 5 грудня внесло до списку «іноземних агентів» Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода (РСЕ/РС) й російську службу «Радіо Свобода», а також татаро-башкирську службу «Радіо Свобода» (AzatliqRadiosi), «Кавказ.Реалии» й «Крим.Реалії».

Раніше влада США змусила зареєструватися в якості іноземного агента російський державний канал RT. Реєстрація не припинить функціонування організації у США, але вимагатиме від неї регулярного подання документів, в яких мають бути вказані надходження коштів від іноземних держав та пов’язані з ними контакти в США. Також весь медіаконтент RT після реєстрації має бути позначений як такий, що створений під впливом та за фінансування російського уряду.

15 листопада у відповідь до цього кроку російська Держдума схвалила поправки до закону «Про засоби масової інформації», згідно з якими окремі медіа можуть бути визнані іноземними агентами Міністерством юстиції Росії. Раніше російські чиновники заявляли, що нове законодавство може бути застосоване до російської служби «Радіо Свобода», «Голосу Америки» та CNN.

Читайте також, як услід за Росією в Криму хочуть брати з американських журналістів розписки-обіцянки «написати і показати правду».

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.