Свобода інтернету в Росії: на блогера напали і силоміць відправили до Москви

Російський блогер Михайло Свєтов заявив, що на нього напали в аеропорту Кемерова та силоміць відправили до Москви. За словами блогера, нападники назвалися шахтарями, але «діяли повністю скоординовано з працівниками аеропорту», – повідомив Михайло Свєтов у Facebook.

фото з відкритих джерел

Російський блогер Михайло Свєтов заявив, що на нього напали в аеропорту Кемерова. Він збирався 1 квітня провести у місті лекцію «Чому не можна довіряти державі». Про це він повідомив у Facebook.

«У Кемерові мене просто на виході з аеропорту схопило 15 міцних на вигляд людей у цивільному. Затягли силою у службову кімнату аеропорту, забрали документи і телефон. Погрожували, побили. Потім силоміць посадили на рейс до Москви. Ескортом, попід руки, завели у зал», – написав він.

В Кемерово меня прямо на выходе из аэропорта выхватили 15 крепко сбитых человек в штатском. Затащили силой в служебную комнату аэропорта, отняли документы и телефон. Угрожали, побили. Затем силой посадили на рейс обратно в Москву. Эскортом, под локотки, завели в салон. Представились шахтёрами, но действовали полностью скоординировано с работниками аэропорта. Сейчас я в порядке. Сижу в абсолютно пустом самолёте обратно в Москву. Самое главное, все кто собирался пойти на лекцию, ни в коем случае туда не идите. У них был адрес, где я буду выступать. Они туда обязательно прийдут. Уходите, чтобы у вас не было проблем.

Опубліковано Mikhail Svetov 31 березень 2018 р.

 

За словами блогера, нападники назвалися шахтарями, але «діяли повністю скоординовано з працівниками аеропорту».

«Зараз зі мною все добре. Сиджу в абсолютно порожньому літаку назад до Москви», – заявив Свєтов.

Нагадаємо, слідчий комітет Росії звинувачує українського пранкера Вольнова у «поширенні помилкової інформації» щодо 300 загиблих у Кемерові.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.